Graficzny makijaż inspirowany eyelinerem Nyx VividBrights

Cześć

W zeszły weekend dałam się wciągnąć w zakupowy szał i wzbogaciłam swoją toaletkę o kilka nowych kosmetyków firmy Nyx, bo kto by się nie skusił na 20% rabatu na cały asortyment. W moim koszyku znalazł się różowy eyeliner, który chodził już za mną od dłuższego czasu i to właśnie on będzie dziś królem. Otóż ten wspaniały eyeliner znajduje się w opakowaniu, które przedstawia dwie propozycje makijaży z jego użyciem i tak o to pokusiłam się na graficzny makijaż inspirowany eyelinerem Nyx VividBrights.

kosmetyki nyx eyeliner vividbrights graficzny makijaż inspirowany eyelinerem Nyx vividbrights

Graficzny makijaż inspirowany eyelinerem Nyx VividBrights krok po kroku

Całą powiekę pokryłam bazą pod cienie i zagruntowałam pudrem. Różowym eyelinerem poprowadziłam długą kreskę, nie za grubą, gdyż jest to wstępny kształt, ale jest ona przedłużeniem dolnej powieki, a nie linii wodnej.

Wysoko nad linią załamania poprowadziłam kreskę, najlepiej malować ją przy otwartym oku, idzie ona równolegle do linii rzęs i połączyłam z końcem dolnej kreski i lekko pogrubiłam.

 

Na koniec przedłużyłam wewnętrzny kącik, przedłużając dolną linię wodną. Fioletowym eyelinerem zrobiłam obramowanie różowej kreski, omijając kawałek dolnej części kreski wychodzącej z zewnętrznego kącika oraz górną część kreski z wewnętrznego kącika.

Różowym eyelinerem od 1/3 dolnej powieki poprowadziłam kolejną kreskę, zostawiając odstęp od rzęs. Fioletowym eyelinerem zrobiłam obramowanie górnej prawej części i dolnej lewej. Pomiędzy dolną a górną kreską poprowadziłam żółty eyeliner na kształt wąskiego stożka.

Pod łukiem brwiowym, pod kreską na samym końcu i na środku dolnej powieki namalowałam 3 kropeczki ciemnym, fioletowym eyelinerem oraz jedną przy wewnętrznym kąciku i dwie pod kreską pod dolną powieką. Białą kredką rozjaśniłam dolną linię wodną, przykleiłam rzęsy i wytuszowałam własne. 

 

Użyte kosmetyki:

Oczy:

  1. Pomada do brwi nr 20 Inglot + Duraline Inglot
  2. Baza pod cienie Eyeshadow Fix Matte Long Wear Zoeva
  3. Puder Luxury Cameo Ben Nye
  4. Różowy eyeliner 06 VividBrights Nyx
  5. Fioletowy eyeliner 09 Vividbrights Nyx
  6. Żółty eyeliner w żelu Inglot 84
  7. Fioletowy eyeliner w żelu Inglot 82
  8. Biała kredka do oczu Slide On Nyx
  9. Rzęsy Ardell Demi Wispies + Klej Duo
  10. Tusz do rzęs Lash Sensational Lash Multiplying Mascara Maybelline

Jak wam się podoba graficzny makijaż inspirowany eyelinerem Nyx VividBrights?

Paula