Konturówka do brwi Golden Rose – Longstay Precise Browliner

Cześć

Konturówka do brwi Golden Rose Longstay Precise Browliner gości u mnie już kilka miesięcy i kupiłam ją z myślą o wyjazdach, tak by produkt zajmował jak najmniej miejsca i pozwalał na jak najszybsze i bezproblemowe podkreślanie brwi. Na co dzień maluję brwi pomadą z Anastasii Beverly Hills, do której dodatkowo potrzebuję pędzelka i po kilku miesiącach Duraline, więc szukałam produktu, który będzie wystarczający sam w sobie. Jeśli jesteście ciekawe jak sprawdziła się konturówka Longstay Precise Browliner od Golden Rose to zostańcie ze mną!

Konturówka do brwi Golden Rose Longstay Precise Browliner

Konturówka do brwi Longstay Precise Browliner dostępna jest w 7 odcieniach, a jeszcze do niedawna było tylko 5, lecz te nowe dostępne są narazie tylko na stronie producenta. Moja konturówka jest w odcieniu 101, czyli ciemny brąz w dość chłodnej tonacji. Koszt konturówki to 19,90 zł za 0,09g produktu, można je nabyć, np.  TUTAJ lub na wysepkach w niektórych galeriach handlowych.

Konturówka jest wykręcana, więc możemy zapomnieć o temperówce. Z drugiej strony znajduję się szczoteczka do zbierania nadmiaru produktu i rozczesywania włosków.

Genialnym pomysłem jest zatyczka, która chroni przed zabrudzeniami i bakteriami. Szczoteczka nie jest takim typowym pędzelkiem spiralką, co bardzo mi się podoba, z łatwością wyczesuje nadmiar produktu. Używam jej do codziennego makijażu brwi.

Hit czy kit?

Teraz czas na trochę mniej pozytywne doświadczenia. Tak jak wspomniałam, kupiłam ją z myślą o wyjazdach, by móc szybko wykonać makijaż brwi. Zadowolona zabrałam ją na wyjazd i jakże w pierwszej chwili pożałowałam tej decyzji. Kredka okazała się za miękka, nie mogłam wyznaczyć dokładnego konturu brwi, szczególnie na dolnej krawędzi, gdzie skóra jest bardzo miękka. Podobnie jest z wypełnianiem brwi, trzeba sporo siły i cierpliwości by całkowicie ją wypełnić, ale jest to możliwe.

Trwałość i wydajność

Aby uzyskać zadowalający efekt potrzebuję dużej ilości produktu, więc w moim przypadku konturówka jest słabo wydajna. Końcowy efekt bardzo mi się podoba, brwi są zdecydowanie delikatniejsze i bardziej naturalne niż po pomadzie do brwi, ale też mniej trwałe. O tym jak maluję brwi piszę TUTAJ.

 

Jak widać na zdjęciach wyżej, makijaż brwi bo całym dniu jest w zasadzie nienaruszony. Brew jest jakby „mokra”, ale to przez wydzielanie się sebum i moją lekko tłustą cerę. Twarzy nie pudrowałam w ciągu dnia.

Producent zapewnia, że konturówka jest wodoodporna, ale zapomnijcie o tym. Jeśli nie macie nawyku dotykania się po twarzy, to makijaż pozostanie bez zmian.

Konturówka do brwi Golden Rose Longstay Precise Browliner jest fajnym produktem, ale lepiej sprawdzi się u fanek delikatnego makijażu brwi. Ja jestem zwolenniczką dokładnie wyrysowanych brwi oraz wyraźnych granic, więc lepiej sprawdzi się pomada, która jest też zdecydowanie trwalsza. Mimo wszystko mam pozytywne odczucia co do tej konturówki, a szczególną miłością darzę szczoteczkę.

Jakie są Wasza ulubione produkty do makijażu brwi? Używałyście Longstay Precise Browliner od Golden Rose?

Paula