Kolorowe cut crease paletą 35B Morphe Brushes

Cześć

Jak wiecie albo nie wiecie paleta 35B Morphe Brushes to jedna z moich ulubionych palet i mam do niej ogromny sentyment, bo to z nią uczyłam się tworzyć kolorowe i bardziej kreatywne makijaże. Ostatnio trochę o niej zapomniałam na rzecz innych palet, ale z miłą chęcią do niej wracam. Dziś wracam z wiosennym kolorowym cut crease, rozświetlonym złotymi drobinkami brokatu. 

Moją recenzje palety 35B Morphe Brushes znajdziecie tu.

Kolorowe cut crease paletą 35B Morphe Brushes krok po kroku

Jako bazę zastosowałam korektor i utrwaliłem pudrem. W miejsce załamania powieki naniosłam żółty oraz pomarańczowy cień, blendując je ku górze oraz ku skroni.

Całość zintensyfikowałam czerwonym oraz różowym cieniem, starając się nie wychodzić za żółty cień.

Następnie dodałam fioletowy cień, cały czas pamiętając o dokładnym blendowaniu wszystkich cieni. Za pomocą korektora wyznaczyłam cut crease, wysoko nad moją linią załamania, gdyż mam opadającą powiekę, o makijażu cut crease pisałam tu.

Fioletowym cieniem zarysowałam kreskę, aby mieć punkt zaczepienia i nie nakładać dalej cieni „na ślepo”. Zgodnie z wyznaczonym kształtem kreski, nakładam cienie od dołu, od fioletowego do żółtego, tworząc grubą kolorową kreskę.

Górną powiekę połączyłam z dolną za pomocą fioletowego cienia i roztarłam go pomarańczowym. Dolną i górną linię wodną obrysowałam czarną kredką i delikatnie roztarłam ją na dolnej powiece.

 

Łuk brwiowy rozjaśniłam złotym rozświetlaczem, a wewnętrzny kącik rozświetliłam złotym brokatem. Przykleiłam sztuczne rzęsy i wytuszowałam własne.

Ostatnio wpadłam w szał ćwiczenia makijażu cut crease i oszalałam na punkcie tego stylu. A wy lubicie cut crease?

 

Paula